—– Original Message —–

From: Marketazahourkova@seznam.cz

To: ……………….

Sent: Monday, December 10, 2018 8:38 AM

Subject: Re:

No to víte, odpovedet nedokáže nikdo, zajímalo by mě kolik mají parkovnych míst uvnitř. Snad mi odpoví stavební úřad. Pan Černý se prý odvolal, to je dobře. Kdyby bylo něco nového, určitě písnete pane ………. My ještě řešíme kasárny, tam je to taky zahadne. Tak driv nez o tom budeme hlasovat. Noviny vyjdou v pátek. Ale jsou poklidné když jsou Vánoce, příští číslo rozjedeme a už máme webovky tak propojime problémy lidí zde a na fcb, čekali jsme jak dopadnou komise a zda nás zvolí jako opozici a představte si moje jméno zmizelo ze seznamu, někdo mě stopil mojí nominaci do sportovní komise na předsedkyní, jsem nestranná, nemám  spolek, neberu dotace, byla jsem vhodny kandidat, tak jsem udělala halo, do čeho jsem se to dostala, že si tohle někdo dovolí. Samozřejmě vím kdo to byl. Oni si myslí, že to přejdete, že se to nedozvíte asi. Že jsme blbý. 

Markét Žahourková

 

Redakce:

Paní Žahourková se snaží poukázat na podvody v Nerudově ulici, ale na to jí ovšem nikdo neodpoví. To má Svatá trojice pevně v rukách. Na to si nedovolí odpovědět ani nikdo ze stavebního odboru, natož z rozvoje města. Ten, kdo je seznámen s Nerudovou ulicí jasně vidí, jak paní Vojnarová lže a kryje spolupracovnici paní Škodovou, která tyto stavby vyprojektovala. Tato paní Škodová je zároveň manželkou pana Škody, který zde staví sociální kavárnu z dotací, nyní mu musí město vybudovat chodník a do budoucna ho udržovat. 

A že vás paní Žahourková nikdo do sportovní komise nechtěl, tak tomu se nemusíte divit, ještě vás v té době neměli zpracovanou.

Předchozí článekŽurnál Nového Města nad Metují
Další článekDotazy a odpovědi
Avatar
Milí čtenáři, u každého příspěvku najdete vždy u políčka OD/Z od koho tento příspěvek pochází a zde také najdete i další jeho příspěvky. Na naších webových stránkách zpracováváme z 95% příspěvky, které nepochází od nás. Více se dozvíte na stránce Soukromé