KINO – RETRO KAVÁRNA

Pan Krákora a jeho socialistické podnikání.

Pan Krákora měl v době před referendem o obchvatu nejvíce facebookových příspěvků proti obchvatu. V této době to byla jeho hlavní, celodenní náplň, samozřejmě se tím rozumí v pracovní době.

Za tuto skvělou činnost pro soukromé zájmy pana starosty, mu náležela adekvátní odměna. Pan starosta, který je vyhlášený svou podporou místních podnikatelů a živnostníků, panu Krákorovi jen tak aby se neřeklo, věnoval v prostoru kina kavárnu k soukromému podnikání. Z této kavárny, na kterou si ve Snídani s Novou dělal reklamu, neplatí žádný nájem i když všichni předchozí nájemci za vše tvrdě zaplatili.

Tyto praktiky určitě podporuje i náš pan místostarosta, jak vyplývalo z předvolebního programu ODS, o podpoře místních podnikatelů.

Ještě taková drobnost, na činnost kina dostává pan Krákora od města 4 mil. korun z rozpočtu města.

Nová doba,

podporovat místní klanově korporativní skupiny (KKS), neboli místní mafii se podporovatelům vždy vyplatí. Pan Krákora je tím nejlepším příkladem.

41. festival české filmové komedie Nové Město nad Metují

 

Jéé, vás já znám! Mistr Vašut!

No aby jste ho mistře neznal.

Vždyť je to Zdeněk Krákora, náš nejlepší podnikatel. Má zde vyhlášenou RETRO KAVÁRNU a je v našem městě s podporou pana starosty jako jediný RETRO – SOCIALISTICKÝ PODNIKATEL.

Také jako za sociku, na rozdíl od jiných podnikatelů v kavárnách nemusí používat ani EET.

Bc. Zdeněk Krákora

Sídlo podnikání: Husovo náměstí 1202, Nové Město nad Metují, 549 01, Česká republika

Působí ve firmě MĚSTSKÝ KLUB V NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ