Jak se nám na facebooku před volbami představila paní Markéta Žahourková
Markéta Žahourková pro Nové město, sdružení nezávislých kandidátů

23. září 2018 · <— Facebook

Nové Město nad Metují  je okouzlující město, v kterém chceme žít spokojeně. Krása města, ale nestačí, je potřeba, aby město bylo živé a to bude jen díky nám všem, díky nám lidem, co jsme se rozhodli zde žít.
Každý by si přál, změnit to, co mu zde chybí, ať už nové koupaliště, sportovní hala, změna areálu kasáren, dostupné parkoviště, dětské hřiště atd. Ale to nejdůležitější je komunikace, pozornost k lidem, kvalita vztahů mezi lidmi, mezi skupinami. Hádky jsou nejhorší form
ou komunikace. A dobré komunikace navrátí lidi do našeho Nového Města.
Většina nepříjemností vznikají z neochoty. Někteří úředníci se stanou zatrpklými, mstivými a nepřístupnými a odmítají pracovat na společném díle. Je velký rozdíl mezi nasloucháním a předstíráním, že nasloucháme. Na úřadu nesmí být „lidi boje“. Ale komunikace, debaty, snažit se s nimi mluvit. 
Úcta a ochota – to je OTEVŘENÁ RADNICE 🤗 
Nic není snadné, vše je obtížné, ale pokud obě strany komunikují, jsou laskaví, stanou se úžasné věci, stane se to co si přejeme.
Proto pokud se nám něco nelíbí, je na čase abychom udělali jiná rozhodnutí. Udělejme z problémů výzvy a i přes překážky každou důležitou věc dotáhneme k výsledku. Nebojte se změny, možná Vás vede k novému začátku. K změně patří riziko, od známého k neznámému. Zkusíme přeměnit nemožné na možné.

Nové Město ( Volte 5 ) Markét

Redakce:

Moc pěkné předsevzetí ,, Zkusíme přeměnit nemožné na možné ,, . Naší opoziční zastupitelce stačil pouhý půl rok v zastupitelstvu a vše je jinak. Nepřichází žádné slibované informace občanům ze zastupitelstva, ten slibovaný magazín ,,Nováč,, , vyšel pouze jednou a to v prosinci 2018.

Co se stalo s touto zastupitelkou?
Klekli na ní místní mafiáni a vysvětlili jí, jak by se měla chovat?
Byla ji hozena rukavice ve formě spolupráce?
Šlo jí pouze o to, aby se dostala do zastupitelstva k prosazování svých osobních zájmů?


Její chování postrádá logiku člověka, který se nám před volbami představil.