Něco málo z reakcí našich občanů na situaci, která panuje v našem městě.

Email (Nepotřebný)

Věc

TJ

Zpráva

Tak zase doma. Co je nového na novoměstském hnojišti? TJ Spartak, pročítám zprávy. Tak paní ředitelka má problém. Kdo ji tam ale dosadil? Město, vedení TJ, nebo jde o trafiku

či bílého koně. Jak pracuje vedení TJ, dozorčí rada, obec, že najednou schází finance. Jen za ubytování a souvisejících “nadstandartních služeb”, je možné vydělat částky zcela nahrazující mimořádné finanční dotace města. Paní ředitelka byla na Havajských ostrovech asi na služební cestě za účelem zjistit jak řeší vliv oteplování na zimní stadiony.

Dosti zajímavý je časový sled události. Zjištění paní ředitelkou vad asi v odkloňování, následná návštěva u pana starosty, odstoupení z funkcí, půjčka TJ schválená na zastupitelstvu, které neví proč půjčka, nahlášení trest.činu na policii, což je povinnosti každého občana.

Nenaplňují se zde slova pana starosty,” korupce je a bude.” Je to moc náhod v posledním čase !!!!! Asi zde nepůjde o jednání a selhání jednotlivce, jak je zvykem zdůvodnit nějaký prušvih!

S přáním pěkného dne všem plátcům daní. Z Vašich daní jsou ty peníze.

 

Redakce:

Byla to politická trafika pro oddanou spolupartajnici paní Petruželkovou, která zároveň sloužila jako druhý hlas pana starosty. Údajně ještě před volbami se ozval někdo, komu paní Petruželková dlužila okolo 200.000 kč s tím, že poduk mu tento dluh paní Petruželková neuhradí, tak vše zveřejní. Tento skandál si Volba pro Nové Město nemohla krátce před volbami dovolit a tak byl tento dluh někým z Volby uhrazen. Tím by zcela logicky vznikl dluh někomu z Volby. Je také možné, že právě proto ji protlačil pan starosta jako předsedkyni do TJ Spartaku, aby mohla tento dluh splatit.

Pokud by dopadla dotace na zimní stadion, zřejmě by se o tomto odklonění více jak miliónu nikdo nedozvěděl a pan strosta by to v klidu přikryl.

I počínání pana starosty, který namísto toho aby konal, se snažil vše co nejdéle tutlat, je velice podezřelé.