Několik poznatků z veřejného fóra ( Libor Hovorka )

Libor Hovorka

Pan místostarosta nepřekvapil a ukázal, co je za parazita. Na předvolebním setkání využil pana Brože a nalákal voliče ODS na několik let slibované koupaliště. Nyní sedí na radnici, bere za svou neschopnost tučnou odměnu a se slovy, že není příznivcem přírodního koupaliště, nepřímo plivl panu Brožovi do obličeje.

(Krásný pohled pana místostarosty, jak hledí na pana starostu, jako na svatý obrázek)

Petr Hable

O panu starostovi je lepší ani nemluvit, opět nám ukázal, co znamená pro naše město jeho třináctileté působení na radnici. Vysvětloval, jak se snaží ale je to složité, protože na všechno je potřeba pětadvacet razítek.

Skvěle v hledišti reagovala paní Dudková, která mu řekla ať konečně zvednou ty svoje zadky z těch židlí a pro ty razítka si dojedou.

Redakce:
Paní Dudková má naprostou pravdu a nebojácně řekla to, co si většina občanů myslí, pouze se to bojí veřejně říct.Redakce tímto paní Dudkové děkuje a pevně věří, že se připojí i další.

Předchozí článekVstřícný úřad
Další článekDotazy a odpovědi
Avatar
Milí čtenáři, u každého příspěvku najdete vždy u políčka OD/Z od koho tento příspěvek pochází a zde také najdete i další jeho příspěvky. Na naších webových stránkách zpracováváme z 95% příspěvky, které nepochází od nás. Více se dozvíte na stránce Soukromé