Pan Starosta zve občany na sportovní akce na Stadion generála Klapálka

V červenci mohu všechny pozvat hned na dvě významné sportovní události. Tou první je Světový pohár handicapovaných sportovců v lukostřelbě, který se v našem městě koná tradičně – a má vysokou úroveň. V letošním roce ho bude hostit Stadion generála Klapálka v termínu 7.-14. července 2019. Po tuto dobu zde můžete vidět skutečnou elitu tohoto sportu a pořadatelé pro návštěvníky připravili bohatý doprovodný program.

Další významnou sportovní akcí bude dne 20. července 2019 Velká cena Nového Města nad Metují, kde si přijdou na své fanoušci lehké atletiky. Na Stadionu generála Klapálka se bude konat 43. ročník mezinárodního atletického mítinku, který v letošním roce opět nabídne špičku atletické elity nejen z České republiky.

Vypadá to, že se náš pan starosta chystá na nějaký skvělý výsledek na letošní Velké ceně, takto ho jeho kondiční trenér rozcvičuje.

 

 

Redakce:

Pan Starosta zve občany na sportovní akce, které pod vedením Libora Šnajdra pořádá Sportovní klub. Z jeho článku´´slovo starosty´´ na webových stránkách města to vypadá, jako by to byla hlavně jeho zásluha, že se do našeho města sjedou mezinárodní atletické elity. Ono by se mu velmi špatně psalo, že na tom má zásluhu právě pan Libor Šnajdr, kterého neustále kritizuje. Vypadá to, že se snaží Libora Šnajdra ze Sportovního klubu vyštvat, aby mohl jeho funkci převzít. Je naprosto jisté, že prožívá poslední chvíle ve funkci starosty města, jeho odchod je neudržitelný.