Petr Hable – nejlepší hospodář v dějinách Nového Města nad Metují

Kolik nás stála pomsta za zmaření dotace na autobusový terminál Rychta a podvody v Nerudově ulici?

Pan starosta Petr Hable, jako řádný hospodář, prostřednictvým rady města a zastupitelů, vypověděl po 23 letech panu Machovi nájemní smlouvu v Nerudově ulici na sousední pozemek a garáže v majetku města. Za tyto prostory platil pan Mach ca. 25 000,- Kč ročně. Kolik stála naše město ve skutečnosti pomsta pana starosty?

Právě uplynul rok, kdy za tyto prostory nedostalo město ani korunu. Naopak byla ještě z důvodu demolice garáží v Nerudově ulici investována částka ca. 200 000,- Kč, převodem ze zateplení bytového domu v T.G.M a ca. 115 000,- Kč za projekt na parkoviště.

A aby toho nebylo málo, tak se teď budou legalizovat podvody pana starosty v Nerudově ulici. Tento podvod s bytovými domy, které jsou stavěny v rozporu s Regulačním plánem a neplní parkovací místa, se prostřednictvím zastupitelů budou za 250 000,- Kč legalizovat úpravou Regulačního plánu. Je to nová doba, kdy vám stačí mít nadstandardní vztahy s panem starostou a i nemožné je možné.

Pomsta a podvod ze strany pana starosty, nás bude stát z rozpočtu města přibližně 600 000,- Kč.
Tomu se říká chování řádného hospodáře. Takže nejenom odborář sedmilhář, ale ještě řádný hospodář.

Vaše redakce

Předchozí článekZastupitelé našeho města
Další článekMarkéta Žahourková‎ Facebook
Avatar
Milí čtenáři, u každého příspěvku najdete vždy u políčka OD/Z od koho tento příspěvek pochází a zde také najdete i další jeho příspěvky. Na naších webových stránkách zpracováváme z 95% příspěvky, které nepochází od nás. Více se dozvíte na stránce Soukromé