Poohlédnutí se za uplynulým rokem

Zhodnotili jsme chování a práci našich zastupitelů.

Skvělou práci v zastupitelstvu odevzdává pan zastupitel Jan Čopík. V poslední době jsou hodně slyšet i zastupitelé Petr Neumann a Jiří Sláma, kteří například nesouhlasili s nesmyslným prodejem lukrativního pozemku a podvodem na firmu GOLDWARE.

Nejlepší zastupitelkou jsme vyhodnotili paní Zdeňku Kulhavou, vždy perfektně připravenou a s velmi rozumnými názory.

Nejlepšího radního hodnotíme Miroslava Jarolímka, který se snaží řídit se svým vlastním rozumem a nenechává se zavléknout do nějakých prasáren.

Jako PIPINU roku hodnotíme zastupitelku Janu Balcarovou. Plní funkci tiskové mluvčí starosty a ve všem ho bezhlavě podporuje. Neuvěřitelný střet zájmu!!!

Jako BLBKA roku se nám předvedla Markéta Žahourková. Z opoziční zastupitelky se stala koaliční, která vyhrožuje svým voličům. Sama o sobě tvrdí, že nic neudělala a má strach, aby se naše město nestalo druhou Ostravou.

Jako ANONYMUS se chová Vilém Maur, který je znám jak z pozadí řídí, intrikuje a manipuluje společně s tajemníkem zastupitelstvo města.

Dvorním ŠAŠKEM se stal místostarosta Libor Hovorka. Za prachy zradil své voliče. Je to člověk bez vlastního názoru, jakým směrem je satrostou a spol. nasměrován, takovým směrem také bezhlavě kráčí.

Libor Hovorka

Absolutním morálním bahnem je starosta Petr Hable, ten se neštítí ničeho a pěkně si toho v tom bahně užívá.

Petr Hable

Předchozí článekNedělní vtip 12.01.2020 ( od občana )
Další článekHorolezec Hable
Avatar
Milí čtenáři, u každého příspěvku najdete vždy u políčka OD/Z od koho tento příspěvek pochází a zde také najdete i další jeho příspěvky. Na naších webových stránkách zpracováváme z 95% příspěvky, které nepochází od nás. Více se dozvíte na stránce Soukromé