Šedá eminence opět ukázala, koho zájmy zastupuje.

 

Hrdinský příspěvek důchodkyně, která se zastává živnostníků v Nerudově ulici, kteří se stali obětí podvodů ze strany pana starosty, je velmi špatně srozumitelný. Jaká škoda, že zrovna v tomto prostoru, jsou zvukové záznamy tak špatně srozumitelné. Doporučujeme vám, poslechnout si celý záznam, jak rozrušený pan starosta, kterému paní Hejzlarová šlápla na kuří oko, ji agresivně napadá. Jeho zvýšený hlas je na tomto záznamu velice dobře slyšet.

(záznam v lepší kvalitě, je asi na mobilních telefonech)


Redakce:
Opět musela zakročit paní Kulhavá, která se zastala paní Hejzlarové, protiřečila panu Maurovi a trvala na zákonném postupu. Pan Maur usiloval o ukončení nepříjemné kritiky ze strany paní Hejzlarové k vedení města a snažil se o to, aby o této kritice nebyl žádný zápis. Pan Maur na kritice paní Hejzlarové nevidí žádné ,,FAKTUM,, !!! Pan Maur zřejmě ani netuší, pro koho je tak důležité každé neoficiální parkovací místo. Ostatní zastupitelé se kromě vysmívání nezmůžou na nic.

Naše město by potřebovalo více takovýchto důchodců, kterým není jedno co si nynější vedení k občanům dovoluje a nemají strach říci svůj názor.

Korupce?

Korupce tu byla vždy!!!

Jak sám pan starosta přiznává.