Smutný pohled voliče ODS na povolební situaci v Novém Městě nad Metují

Co se odehrálo v této straně těsně po volbách a co svým voličům tato strana slibovala?

Po volbách předseda strany pan Klemt zapomněl na předvolební sliby ve stylu ,,naše strana se v žádném případě nespojí s Volbou pro Nové Město pod vedením Petra Hable, to je pro ODS naprosto nepřijatelné.´´

Tímto tvrzením získala ODS zpět i některé voliče, kteří v minulých volbách nebyli spokojeni s chováním této strany a odmítli jí dát svůj hlas. Tvrdé jádro ODS zastupované Alešem Cvejnem a Václavem Ježkem, těmito sliby získalo zpět spoustu voličů. Představitelé této strany jasně věděli, že jsou občané města krajně nespokojeni s prací a chováním Petra Hable.

Pánové se ovšem řádně přepočítali. Nepočítali s tím, že se předseda strany po volbách tajně sejde s Petrem Hablem a společně s Miroslavem Jarolímkem a Liborem Hovorkou zorganizují ve straně odstavení tvrdého jádra, které zcela jasně odmítalo jakoukoli spolupráci s Petrem Hablem. Za těchto podmínek začalo povolební vyjednávání.

Miroslav Jarolímek, má zcela jistě své osobní zájmy, které potřebuje v radě města prosadit, ovšem naprosto nepochopitelný byl krok Libora Hovorky. Proč tento slušný člověk zradil své voliče, je nepochopitelné. Libor Hovorka je sice velice slušný člověk, ale bez svého názoru, není schopen nic prosadit, na zastupitelstvu o něm nikdo ani nevěděl. Při jednání zastupitelstva, z něho nedostal nikdo ani slovo. Teď bude sloužit jako cvičená opice v područí Hableho a spol.

Na koho se pak ta všechna špína, intriky, podvody a korupce nahází? Samozřejmě na naši milou cvičenou opici. To je ideální člověk, nic lepšího si ani Hable, Maur a Tyč nemohli přát.