—– Original Message —–

From: Marketazahourkova@seznam.cz
To:
 auto.hofmann@email.cz ; mach.radim@tiscali.cz
Sent: Tuesday, November 27, 2018 3:03 PM

Dobrý den pane Hofmann, pane Mach,

hned po Volbách jsme se rozhodli, že začneme vydávat svoje Novoměstské noviny, resp.časopis, protože Novoměstský zpravodaj je cenzurovaný, chceme psát o tom co se řeší v zastupitelstvu, problémy lidí, co je potřeba v Novém Městě a jeho okolí jako Vrchoviny, Spy, pozvánky na mimoměstské akce, které nedovolilo město zveřejňovat, rubrika pro děti, inzerce, články o místních živnostnících a jejich prezentace, jak se žije cizincům v Novém Městě a další a další….časopis se bude týkat jen Nového Města a okolí a co se bude psát, si konečně budeme řídit sami. 

Zatím jsme to drželi v tajnosti, ale blíží se nám termín tisku, rádi bychom ho vydali před Vánocemi. První číslo je spíše v poklidu předvánoční, píšeme tam o tom proč to vydáváme a kdo jsme, neútočíme. 

Dvě poslední strany budou inzertní, aby měli místní drobní živnostníci za částku 399,-Kč, která je o polovinu až 3/4 nižší než má Zpravodaj, aby se kompletní výtisk zaplatil, protože to je velmi náročné, věnujeme tomu strašnýho času a tisk je drahý a dotaci jako dává Město Zpravodaji nemáme, přestože je placený, tak ale jejich dotace by pokryla vše. Bude prodejný v Novém Městě na různých místech za 20,-Kč. 

Proto jsem chtěla nabídnout, kdyby jste o někom věděli, mám tu ještě nějaké okénka na inzerci, samozřejmě fakturu do nákladů vystavíme za těch 399,-Kč, kdyby si někdo chtěl udělat reklamu-inzerát, budeme moc rádi. 

Poklidný den…
Markét Žahourková

Vydáváme magazín!!

Už za pár dní se budete moci těšit na první vydání našeho magazínu s názvem Nováč.cz, najdete zde více, proč jsme se rozhodli časopis vytvořit a čtvrtletně vydávat zimník, jarník, letník a podzimník.

A protože se dostane do Vašich rukou v předvánočním čase, najdete zde zajímavé články místních živnostníků z Nového Města a okolí, článek jak se žije místním cizincům a jejich vánoční recepty, vánoční dětskou rubriku, dění ve městě, soutěže, anketu, slevové poukázky, jednu z nich Vám daruje místní kavárna Seladon a můžete ji uplatnit do konce tohoto roku a další a další zajímavosti…

Budeme rádi pro další číslo za Vaše příspěvky, články, prezentace, básničky, slevové poukázky, za Vaše nápady, připomínky, budeme se snažit Vás propojit a pomoc místním živnostníkům, spolkům, všem kteří to potřebují a nemají možnost se jinak prezentovat.

Tento časopis tvoříme společně s Vámi….
Pište na 
info@novac.cz a sledujte nás na www.novac.cz

 

Redakce:
První vydání tohoto magazínu bylo vydáno v prosinci 2018, tudíž
ZIMNÍK. Jelikož žádné jiné vydání nevyšlo, mělo se toto vydání jmenovat KONEČNÍK. A proč žádné jiné vydání nevyšlo?

Tak na to se musíte zeptat paní opoziční zastupitelky Žahourkové, určitě vám ráda odpoví.

Děkujeme panu Hofmannovi a Machovi za zaslání této informace a projevenou důvěru, zároveň se těšíme na další spolupráci.